Головна

 

Історія становлення фірми «Філісіт-Діагностика»

  

Про компанію
Історія становлення фірми «Філісіт-Діагностика»

 За більш ніж чверть століття існування, фірма «Філісіт-Діагностика» перетворилася на найбільшого в Україні виробника всього спектра наборів для клінічної діагностики.

 У грудні 2006 р. фірма переїхала в нову, реконструйовану спеціально для даного виробництва будівлю, оснащену сучасним обладнанням. А все почалося з бажання групи ентузіастів-однодумців підняти на світовий рівень вітчизняні набори реактивів для біохімічних досліджень. І ось 16 квітня 1997 року бажання втілилося у фірму з перспективною назвою «Філісіт-Діагностика» (одне із значень слова felicity (англ.) – щасливе вміння). На регулярній основі фірма вивчала досвід розвинених ринків та нові методики проведення та дослідження аналізів. Незважаючи на численні труднощі етапу становлення, фірма не тільки вибилася в перші ряди у своїй галузі, а й стала своєрідним еталоном. Йдучи шляхом надання до кожного набору всіх необхідних для роботи реактивів, здебільшого готових, фірма прагне максимально задовольнити потреби покупців у продукції високої якості та безпосередньо для більш швидкого і якісного проведення аналізів за доступними цінами. Це дозволило споживачам підвищити ефективність своєї работи, скоротити ймовірність помилок та скоротити трудовитрати на проведення біохімічних досліджень. При розробці наборів фірма рівнялася на новітні досягненя зарубіжних виробників аналогічної продукції, але за вітчизняними цінами. Багато наборів придатні не тільки для роботи в клінічній біохімії, але й здатні визначити дані компоненти практично в будь-якому водному розчині, володіючи при цьому високою селективністю та чутливістю і можуть бути використані не тільки в біохімії, а й в інших галузях промисловості, зокрема харчової. Більшість наборів адаптовані для напівавтоматичних та автоматичних аналізаторів відкритого типу.

  Персонал «Філісіт-Діагностики» має високу кваліфікацію, багатий досвід та фахівці постійно працюють, щоб виявити та розробити нові діагностичні реагенти для підвищення якості медичної допомоги. «Філісіт-Діагностика» регулярно інвестує в дослідження, щоб принести нові передові технології в діагностичну індустрію.

 Окрім наборів власного виробництва, фірма пропонує широкий спектр лабораторного обладнання, витратних матеріалів, лабораторного посуду, реактивів, контрольних матеріалів, тестів контролю стерилізації, систем забору крові та інші мікробіологічні вироби з одноразового пластику.

  Частину реактивів для виробничих потреб підприємство виробляє та дочищає на власних потужностях. Це дорогі субстрати, деякі ферменти.

   На закінчення відзначимо, що діагностичні набори відповідають вимогам Технічного регламенту з медичних виробів для діагностики in vitro, належним чином зареєстровані і діяльність підприємства не підлягає ліцензуванню (УКТ ЗЕД 3822 00 00 00*).

 

Язык / Мова

Перевести

EnglishFrenchGermanItalianRussianUkrainian